Magdalena Pietrzik

separator
Od dziecka kochałam matematykę. Kochałam zarówno się jej uczyć, ale także nauczać, a w zasadzie zarażać swoją pasją innych.  Po zdaniu matury rozszerzonej na 100% wybór studiów był tylko formalnością. Skończyłam matematykę na Uniwersytecie Warszawskim (licencjat) a potem kontynuowałam ją na Uniwersytecie Wrocławskim (magister). Moje motto brzmi:  „Kawa z matematyką – maksimum szczęścia”. 
Jestem matematykiem z zamiłowaniem do przekazywania swojej pasji dalej – nic więc dziwnego, że Mąż Artysta rozwiązuje już po nocach zapałczane łamigłówki 🙂 Uwielbiam uczyć i ciągle poszerzać wiedzę, jak trafić do każdego. Wierzę, że każdy ma talent, tylko trzeba znaleźć klucz, by do niego dotrzeć. Z tej pasji narodził się Matematyczny Bzik.

Zespół matematycznego bzika

Z Matematycznym Bzikiem współpracują korepetytorzy, którzy mają ogromną wiedzę oraz pasję do przekazywania jej dalej. 

matematyczny-bzik-sygnet

Oferujemy wsparcie w nauce matematyki!

Zapraszamy na lekcje w Zawierciu i Krakowie oraz online:

Przeczytaj opinie

separator

Zobacz wszystkie opinie tutaj oraz tutaj.

Dlaczego warto uczyć się z Matematycznym Bzikiem?

separator

Doświadczenie

Mam ogromne doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i w małych grupach. Pracowałam z osobami na każdym etapie edukacji: od przedszkolaków, przez uczniów i studentów, po osoby dorosłe, które pragnęły zdać maturę. Jedna z prywatnych wrocławskich szkół podstawowych, w której miałam przyjemność pracować, napisała: „Pani Magdalena nawiązała bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz z pozostałymi nauczycielami. Zawsze była sumiennie przygotowana na zajęcia (…).”

Urozmaicone zajęcia

Nauka ze mną to nie wykuwanie regułek na pamięć. Podczas zajęć staram się wykorzystywać różne materiały pomocnicze, a dla młodszych uczniów przygotowuję gry, zabawy ruchowe i manualne, które pomagają w opanowaniu bieżącego materiału. Starszym uczniom staram się pokazywać wykorzystywanie danego materiału w życiu codziennym;.

Wykształcenie

Posiadam wyższe wykształcenie matematyczne, dzięki czemu potrafię rozwiązać każde zadanie.

Aktualna wiedza

Zawsze orientuję się w najnowszych wymaganiach egzaminacyjnych i podstawach programowych.

Elastyczność

Oprócz zajęć stacjonarnych w Zawierciu i Wrocławiu, oferujemy zajęcia online bez konieczności wychodzenia z domu.

Pasja

Matematyka to moja pasja i potrafię zarażać nią innych. Pamiętasz, jak chodziłeś do szkoły i uwielbiałeś słuchać pasjonatów? Pamiętasz, jakie znaczenie miał nauczyciel, który Cię uczył? Czy wiesz, że według najnowszych badań dzieci często zrażają się do matematyki przez nauczycieli, którzy wzbudzają strach przed tym przedmiotem? Na jednych z referencji od rodziców mam napisane: „W sposób zabawny i kreatywny potrafiła zainteresować najmłodszych, którzy żywo reagowali na pomysły, a nasz syn z niecierpliwością wyczekiwał następnych zajęć”.

Skuteczność

Do zajęć podchodzę z pełnym profesjonalizmem. Przygotowuję się do nich przed, często przynoszę prace domowe do domu (w domu sprawdzam egzaminy, prace domowe – nie marnuję czasu na zajęciach).

(zadzwoń w poniedziałek: 10:00 – 15:00, wtorek-piątek: 15:00 – 20:00 albo wyślij SMS, a my oddzwonimy!)

Kontakt z rodzicami

Cenię kontakt z rodzicami. W rekomendacjach piszą o mnie : „(...) Dobry kontakt z rodzicami stwarzał możliwość znakomitej współpracy”.

Przyjemna atmosfera

Jestem cierpliwą i pogodną osobą, dzięki czemu, według uczniów, lekcje ze mną to przyjemność.

separator
"Charakteryzuje mnie cierpliwość, miłość do matematyki i ogromna chęć, by zarażać nią innych. Jestem zafascynowana nauką matematyki w myśl zasad Marii Montessori. "
Magdalena Pietrzik
znak-zapytania

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas!

separator